Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас по писанкарству (до святкування Воскресіння Христового)

Наближається Пасха, свято яке ми – долиняни і весь християнський світ з нетерпінням чекаємо цілий рік. Традиційно, напередодні Великодніх свят, музей «Бойківщина» організовує і проводить для долинян та гостей міста майстер-клас по писанкарству, котрий дає можливість отримати вміння виготовляти писанки за давніми українськими традиціями з регіональним колоритом та своєрідністю.

Саме тут Ви зможете навчитись не тільки виготовляти писанки і крашанки, але й дізнатися історію виникнення, познайомитися з різними видами орнаменту, колористикою, технікою розпису – справжнім мистецтвом писати писанку

І звичайно, найцікавіше, – писанка, виготовлена власноруч, буде довго зігрівати Ваші серця і також серце того, кому Ви її подаруєте, та насамперед стане найкращою окрасою Вашого Великоднього кошика.

Чекаємо саме Вас 5 квітня о 15.00 у приміщені музею «Бойківщина»!

Відвідування майстер-класів можливе лише за попереднім записом

по тел. 2-79-00

Вхід 10 грн.

(у вартість входить роздатковий матеріал, а також відвідування музейної експозиції та виставок)

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).