Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Майстер-клас по ліпленню з полімерної глини «КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ»

Майстер-клас по ліпленню з полімерної глини
«КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ»

(до Міжнародного жіночого дня – 8 березня)

Котра із жінок не мріяла про оригінальну прикрасу, що б була в єдиному екземплярі і прикрашала б тільки її. Цю прикрасу ми, жінки, шукаємо в ювелірних магазинах, на ярмарках народної творчості, різноманітних вернісажах та в інших місцях. Та, мабуть, ніхто з вас і не задумувався над тим, що виріб своєї мрії можна виготовити власними руками.
З цією метою музей «Бойківщина» запрошує прекрасну половину людства, або ж і чоловіків, які знають, що прикраса, та ще й зроблена власними руками стане найкращим подарунком до Жіночого дня, на майстер-клас по ліпленню з полімерної глини «Краса врятує світ», який відбудеться в приміщенні конференц-центру музею «Бойківщина» 28 лютого об 14:00.
Дві години під керівництвом справжньої майстрині Кріль Наталії може стати початком створення Вашого власного дивосвіту прикрас.

P.S. В рамках майстер-класу планується  проведення виставки-продажу виробів з полімерної глини від майстрині Кріль Наталії.

Чекаємо саме Вас!
Записи проводяться включно до 25 лютого за тел. 2-79-00Майстер-клас по ліпленню з полімерної глини  «КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ»

Вхід 14 грн.Майстер-клас по ліпленню з полімерної глини  «КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ»
(в ціну входить роздатковий матеріал)

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).