Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Майстер-клас ПЛЕТІННЯ ВІНОЧКА «Барви золотої осені» від Галини Лютан Арт-бутік «Балянсе»

Майстер-клас  ПЛЕТІННЯ ВІНОЧКА  «Барви золотої осені»  від Галини Лютан  Арт-бутік «Балянсе»Плетіння віночка – давня традиція українського народу. Існує багато способів створити красивий віночок, але це не тільки гарна річ. В першу чергу, вінок-це символіка. З давніх часів дівчата плели його щоб привернути в своє життя любов, здоров’я, благополуччя. Існує ціла наука плетіння, адже потрібно було знати, які саме вибирати квіти і в якій послідовності їх вплітати, щоб привернути в життя те, чого не вистачає. Останні тенденції в світі моди розповідають про те, що такий аксесуар може стати чудовим доповненням до стильного наряду, зробити його яскравим і ексклюзивним.

Музей «Бойківщина» пропонує вам відвідати майстер-клас «Барви золотої осені», познайомитися з людиною, яка знає все про мистецтво плетіння віночків, – Галиною Лютан і створити такий виріб для себе.

Відвідавши майстер-клас Ви навчитесь правильно плести віночки, а виготовлений власноруч віночок стане чудовим доповненням Вашого образу.

Майстер клас відбудеться 29 вересня о 15 год в конференц залі музею «Бойківщина»

Придбати квиточок можна в касі музею, вартість квитка – 25 грн

(у вартість входить роздатковий матеріал)

Кількість учасників майстер-класу обмежена!

Телефон для довідок 2-79-00

Адміністрація музею «Бойківщина»

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).