Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Майстер-клас «Атласне диво» в техніці «Канзаші» з майстринею Галиною Данкович

Особливою прикрасою бойківчанок вдавнину були коралі, намиста, «ланки» з бісеру. Чим більше шнурочків на шиї, тим багатшою вважалась дівчина. Любов до гарних аксесуарів та прикрас закладена в  нас генетично. Вони піднімають нам настрій та дарують радість. А якщо такі прикраси зроблені своїми руками, то вони будуть, по-перше, унікальними, по-друге, ідеальними для вас. До речі, змайструвати щось красиве зможе кожна, попрацювавши в техніці «Канзаші».

Дізнатись усе про цю техніку та власноруч зробити чудову прикрасу Ви зможете відвідавши майстер-клас (у рамках святкування Дня міста) в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

У програмі майстер-класу:

  1. Ви дізнаєтесь, що таке “Канзаші”.
  2. Познайомитесь з майстринею, переглянете її роботи.
  3. Власноруч зробите прикрасу в патріотичному стилі.
  4. Після майстер-класу оглянете експозицію музею (безкоштовно)

Майстер-клас відбудеться 23 серпня о 15:00 год. на площі перед музеєм.

Вхід-5 грн (у вартість майстер-класу входить роздатковий матеріал)

Кількість бажаючих взяти участь в МК обмежена. Записи проводяться за тел. 2-79-00

Адміністрація музею “Бойківщина”

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).