Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Майдан. Пробудження Нації.»

З 4 по 30 червня 2015 р в Долинському краєзнавчому музеї «»Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів розгорнута фотовиставка «Майдан. Пробудження нації» із серії «Апокаліпсис XXI ст.» Сергія Петренка (у рамках проекту «Пізнаємо Україну»)

Сергій Петренко народився 27 червня 1957 р. в м. Дніпродзержинську, працівник ЗАТ «Дніпровський завод міндобрив», фотографією займається зі шкільних років. Перебував у Києві з 1 грудня 2013 р. по 18 лютого 2014 р. як безпосередній учасник та фотокореспондент Революції Гідності. За час перебування в Києві зробив більше 3800 фото, 50 з них представлено на даній виставці.

Раніше виставка «»Майдан. Пробудження нації» була презентована в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Харкові.

За словами автора: «Майдан зробив для України більше, ніж всі представники влади впродовж усього періоду незалежності – сприяв самоідентифікації українців як нації. Однак, дався він Україні немалою кров’ю її синів, отож, представлена фотовиставка нагадує обличчя та імена героїв-творців нової історії»

Щиро запрошуємо відвідати фотовиставку!

P.S. Попередньо повідомляємо, що з нагоди презентації фотовиставки «Майдан. Пробудження нації» в Долині, запланована зустріч з її автором.Час проведення зустрічі анонсуємо згодом.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).