Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Любимо, шануємо, пам’ятаємо!»

В кінці травня 2017 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів в залі «Кімната родини Антоновичів» відбулися зміни. До святкування долинянами 100-річчя народження Почесного громадянина міста д-ра Мирослава Антоновича була змінена експозиція.

Центральне місце в експозиції зараз займає старовинний рояль 1910 р. виробництва, придбаний музеєм спеціально для цього залу.

Кожного відвідувача цього залу зустрічає своїм поглядом всесвітньовідомий маестро з художніх портретів закордонних митців та фотопортретів, виготовлених у визначні дні життя видатного маестро.

Неабияку зацікавленість до себе виявляє колекція нагород д-ра М.  Антоновича (медалі і значки), збірка Грамот і Подяк від державних та громадських організацій і товариств з різних країн світу, серія платівок обидвох голландських хорів, збірка книг народних пісень та пісень відомих українських фольклористів з приватної бібліотеки, видання М. Антоновича «Між двома світами» у 2-ох книгах і не тільки, фотоальбом із колекцією сімейних фото д-ра музикології, сувеніри, подарунки тощо.

Щоб дізнатися більше про Почесного громадянина м. Долини д-ра Мирослава Антоновича – щиро запрошуємо відвідати краєзнавчий музей!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).