Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Лялька-мотанка для Прерії Виллидж

Лялька-мотанка для Прерії ВиллиджТрадиція – це те особливе, що відрізняє народності одні від інших, мабуть, нема нічого святішого, як зберегти і донести до майбутніх поколінь – дітям, онукам…та й зрештою світу. Музей «Бойківщина», як осередок збирання, упорядкування, збереження та донесення до широких мас культурної спадщини намагається активно долучати дітей, молодь, старше покоління до відтворення традицій і звичаїв. Разом ми розписуємо писанки, печемо хліб за стародавніми рецептами, вчимося вишивати, плести бісером, навчаємося гончарній справі і багато іншого. Саме тому не є винятком і виготовлення ляльки-мотанки – самобутньої і автентичної як і весь український народ. Ляльки яка уособлює в собі жіноче начало, урожайність, теплоту, кохання і звичайно дитинство.

Нещодавно – 25 вересня – у музеї навчали виготовляти ляльку-мотанку американців – членів побратимського комітету Прерії Виллидж – Джима і Саллі Гогензі. З великим задоволенням, під керівництвом науковця музею Ксенії Циганюк, вони мотали, крутили, зав’язували, різали і нанизували необхідні деталі для створення своєї неповторної ляльки-оберегу.

В теплій, комфортній спільноті 2 години пролетіли непомітно, кожен з учасників заходу залишився задоволений результатом.

Від Джима і Саллі всі учасники отримали подаруночок – футболку і значок.Лялька-мотанка для Прерії Виллидж

Сподіваємося, що українська лялька стане приємним нагадуванням нашим гостям про перебування на Україні і оберігатиме їх від усяких негараздів.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Тетяни і Омеляна Антоновичів

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).