Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Лауреат премії Фундації Антоновичів 2014 р.

Лауреат премії Фундації Антоновичів 2014 р.Нагороди Фундації Тетяни та Омеляна Антоновичів, вручення яких відбувається щорічно, присуджуються за  видатні літературні твори українською мовою чи українознавчі наукові дослідження. Усього за роки існування Фундації Антоновичів було вручено понад 60 премій, серед лауреатів якої були такі відомі в літературі та науці постаті, як Орест Субтельний, Девід Сондерс, Роберт Конквест, Збігнєв Бжезінський, Богдан Гаврилишин, Ярослав Дашкевич, Юрій Андрухович, Ліна Костенко, Оксана Забужко, Богуміла Бердиховська та інші.

Цього року лауреатом нагороди став американський історик, професор Йельського університету Тімоті Снайдер. Він був удостоєний премії за свої наукові праці з історії Центральної та Східної Європи, включаючи Україну, та особистий внесок у розбудову громадянського суспільства в Україні. Тімоті Снайдер, автор багатьох публікацій та кількох книг, серед яких книга «Криваві землі», яка стала одним з бестселерів не лише у США, але і в Україн

“Наше журі вважало, що він, можливо, найбільш позитивно висловився про Україну, з-поміж усіх тих людей, що дуже багато позитивного про Україну писали. Він ходить з доповідями, їздить по цілому світі. Він дійсно поважна людина, котра дуже високо все про Україну пише і передає спеціально в Америці. Тут дуже багато людей про Україну мало що знають”, – заявив президент Фундації Омеляна і Тетяни Антоновичів Ігор Воєвідка.

“Це велика честь для мене бути включеним до списку тих, хто вже отримав подібну нагороду. Для мене вона є дуже особливою, бо я не є вихідцем з України. Ця нагорода є запрошенням до великої спільноти і я дуже це ціную”, – прокоментував надання йому нагороди історик Тімоті Снайдер.                                                                                                       Лауреат премії Фундації Антоновичів 2014 р.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).