Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

“Лабіринт” в музеї

240592064 1037152243768593 5806706830131484157 n
"Лабіринт" в музеї "Лабіринт" в музеї "Лабіринт" в музеї
14 вересня 2021 року о 13:00 год. 
у музеї «Бойківщина» відбудеться відкриття виставки «Лабіринт» Лідії Крипак-Уварової – мисткині з м. Дрогобича. Виставка умовно поділена на 4 секції: шкіра, графіка, живопис та експериментальні картини.
Працями зі шкіри художниця зображає світ міфів, казок та історичної реальності. В загальному у виставці мисткиня розмірковує про життя, його надії, радощі, розчарування, мрії та бажання.
Лідія Крипак-Уварова:
«Поки є любов, віра і надія – життя на землі прекрасне».
Через хворобу в дитинстві вона втратила слух. Проте, каже, не втратила духу, фантазії, і свого духовного простору. Йдеться про люблячу дружину й маму 4-ьох дітей, котра займається улюбленою справою і відчуває себе по-справжньому щасливою.
Знайомтесь – Лідія Крипак-Уварова. Народилася й проживає у Дрогобичі. Навчалася у школі №14. У 2000 році завершила навчання в Стрийському художньому технічно-професійному училищі, а вже у 2003 році закінчила Дрогобицький педагогічний університет ім. І. Франка – факультет образотворчого мистецтва. Паралельно з навчанням займалася творчою роботою над гранітом. Також шукала й інші види художніх технік та експериментувала з ними. Робила ікебани з сухотрав, захоплювалася графікою і малювала картини на стружці. Також цікавилась і рельєфом. А останнє захоплення створення картин з натуральної шкіри – стало її постійною роботою.
Перша персональна виставка відбулась у 2018 році і з тих пір відбувається регулярно по арт-майданчиках західних областей України.
Автор виставки і музей щиро запрошує всіх охочих відвідати відкриття виставки або ж завітати на виставку впродовж вересня-жовтня поточного року.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).