Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Конкурс завершено. Раді оголосити переможця.

У рамках проведення Благодійної акції “Даруємо свято разом”, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів за підтримки Благодійного Фонду Громади міста Долина проводив конкурс на кращу новорічну іграшку виготовлену власноруч.

Найактивнішими виявилися вихованці Тяпчанського НВК під керівництвом учителя – Яблонь Ірини Михайлівни та Долинської спеціалізованої школи №6 з учителем – Круліковською Галиною Василівною. Також на конкурс були подані роботи учнів Долинської загально-освітньої школи №7 (СЮТ), Долинського природно-математичного ліцею, Яворівсьої загальноосвітньої школи, креативно-твочної майстерні Вигодського навчально-реабілітаційного центру та гуртка народної творчості Долинського НВК №2 (керівник – Лобурак Мирослава Мар’янівна).

Перемогу в конкурсі здобула Костів Христина – учениця Долинської спеціалізованої школи №6, за що отримала подяку та подарунок від організаторів конкурсу.

Щиро дякуємо усім учасникам конкурсу за участь. Нехай та любов і теплота з якою ви виготовляли подарунки повернеться до вас сторицею.

Зростайте здорові та щасливі, батькам – на радість, а Україні – на славу!

Мар’яна Кальмук-Дудар
Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).