Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Конкурс малюнків завершено. Ми раді оголосити переможців!

З нагоди 12 річниці з Дня заснування Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів був оголошений конкурс малюнків на тему: «Бойківський край-це священна земля».

На огляд було представлено 29 малюнків дітей зі шкіл Долини та Долинського району. Дитячі роботи різні за композицією, сюжетом та технікою вражали своїм майстерним виконанням. За допомогою олівців, фломастерів та фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти розкрили красу Бойківського краю, історія якого криється у віках. Найбільшу активність проявили учні Долинської школи №5 та Тяпчанського НВК.

Напередодні дня нагородження роботи учасників оцінювали: художниця Тетяна Чаборик; поетеса, художниця Оксана Сподар; вчитель образотворчого мистецтва Наталія Жгута. Журі конкурсу було непросто визначити переможців, адже кожен малюнок був по своєму особливий.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце: Кос Христина, Яблонь Вероніка;

2 місце: Щеглюк Катерина, Масник Соломія;

3 місце: Щеглюк Марія, Горбова Ірина.

Окремо журі відзначило малюнок наймолодшої учасниці, першокласниці Очеретнюк Ірини.

12 вересня відбулося нагородження переможців.

Творче дитяче завзяття було винагороджено грамотами та подарунками (наборами для творчості).  Спонсорську допомогу надали: магазин «Супутник», «Сако» (в м.Долині) та «Писанка».

Всі учасники заходу мали можливість послухати екскурсію, подивитися відеоролик змонтований з малюнків, які були подані на конкурс, а також взяти участь у вікторині й отримати подарунки за правильні відповіді.

Закінчився захід переглядом документального фільму «Бойки» (Укртелефільм,1995).

Дякуємо усім, хто відгукнувся і взяв участь у конкурсі, членам журі, а особливо нашим  спонсорам!

Мар’яна Кальмук-Дудар

науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).