Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Приватна бібліотека д-ра М. Антоновича у музеї

Цими днями у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу виставка присвячена 100-річчю народження Почесного громадянина міста Долина, засновника Візантійського Хору з Утрехту та співзасновника також голландського  хору ім. Миколи Лисенка – д-ру Мирославу Антоновичу.

Виставка «Книги з приватної бібліотеки д-ра Мирослава Антоновича» представлена фондами музею та налічує близько 120 одиниць. До неї належать туристична та законодавча література про Україну, видання українських класиків, письменників та поетів української діаспори в різних країнах, зразки журналів «Екран», «PHILIA» та церковної літератури, видання музичної критики, збірка книг із серії «Творчі портрети українських композиторів, збірки пісень українських фольклористів тощо.

Шановні книголюби! Долиняни та гості міста!

Не забаріться з переглядом!

Виставка триватиме до 19 червня 2017 р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).