Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Казковий світ солом’яної іграшки у різдвяну пору

16 грудня 2015 р. о 15.00 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться відкриття виставки «Солом’яна іграшка: традиційна і сучасна» майстрині Наталії Бойко і її гуртківців Малої академії народних ремесел м. Галича. Понад 60 художніх виробів із соломки (серед яких 7 композицій) – ангели, ляльки, персонажі казок, ялинкові іграшки та сніжинки, дідух-велетень зі своєю родиною дідухів  приємно здивують кожного відвідувача.

До того ж, всіх, кого цікавить одне з найстаріших бойківських ремесел – соломоплетіння, ласкаво просимо на зустріч з автором виставки майстринею Наталією Бойко

( м. Бурштин), викладачем гуртка у Галицькій Малій академії народних ремесел.

Виставка триватиме до 20 січня 2016 р.

Малечу нашого краю, школярів та вчителів, яких зачаровує ремесло соломоплетіння, щиро запрошуємо на зустріч та відвідати казковий світ солом’яної іграшки.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).