Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

І шлях, що пройдений, незримо стелиться в майбутнє

У незвіданий плин, гортаючись днями, втікає час. Серед безмежжя минулого, де кожна мить натхненна прагненням краси, з досвіду, здобутків, споминів – складає чарівний калейдоскоп.

Мерехтливими завитками свят та буденності проминає ще один рік діяльності Долинського народного фотоклубу «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина».

Протягом цього часу долинське фото об’єднання сприяло розумінню великої правди фотомистецтва та його цінності для людської культури. Втілюючи нові задуми, шукаючи власного самовираження, фотографи дарували глядачам свою творчість.

2016 р. ознаменувався важливими подіями в культурно-мистецькому та фотографічному житті Долини. Серед них – презентація персональної виставки та фотокаталогу «Магія Довбушевих скель» талановитого фотографа, очільника Долинського народного фотоклубу «Промінь», члена Національної спілки фотохудожників України Юрія Черневого, що протягом вересня цього року експонувалася в  музеї «Бойківщина».

Для прихильників фотографії поза межами рідного міста фотоклуб «Промінь» презентував клубну виставку «Долинщина. Фотопогляд» зображень пейзажів, сакральних споруд, монументальної спадщини у фортечній галереї «Бастіон» в Івано-Франківську.

Натомість, долинські глядачі мали змогу ознайомитися з таємничим і самобутнім світом Південної Азії завдяки виставці  «Непал» молодого львівського фотографа Олеся Москальчука, який на запрошення долинського фотоклубу презентував свої роботи у музеї «Бойківщина».

Ще одним чудовим результатом спільної творчої праці фотографів «Променя» став фотокаталог «Долина у променях 2016». Каталог побачив світ у серпні, напередодні Дня міста Долина. Для широкого кола глядачів презентація цього каталогу відбудеться у грудні 2016 р.

Уже традиційно, участь у щорічному Всеукраїнському фотоконкурсі Фестиваль Фотоклубів України привела фотоклуб «Промінь» до нової перемоги – фотоколеція клубу ввійшла в число 12 рейтингових, і «Промінь» отримав визнання одного з кращих українських фотоклубів. Жителі Долинщини зможуть побачити фотографії з Фестивалю фотоклубів України на початку липня 2017 р., саме в цей час, виставка буде розгорнута в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина».

Багато цікавих ідей та починань ще чекають свого утвердження та реалізації. Плани і задуми, що вдалося втілити в життя напередодні 7 річниці діяльності фотоклубу, матимуть продовження в майбутньому. Зважаючи на щире бажання творити, можна з певністю стверджувати, що фотографи Долинського народного фотоклубу «Промінь» і далі ітимуть за своїм покликанням. Вони, як раніше, до світлого прозорого світу додаватимуть трохи сонячних відтінків, трохи світла доброти, гармонійно поєднуючи талант та працьовитість, збережуть для нас у фотографії все таким, яким  воно було насправді.

Марія Юсип, фотоклуб «Промінь»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).