Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Художники, які не малюють…

Чи часто ми задумуємось над справжнім значенням справи, яку полюбляємо? Ось, наприклад, поет, пишучи свій вірш, просто виливає душу й емоції, а в результаті виходить шедевр. Так само й фотограф, роблячи знімок, намагається відтворити те, що бачить своїм творчим оком, що призводить до виникнення найрізноманітніших та найпрекрасніших фотографій. Це все пояснюється тим, що все, що ти робиш, потрібно робити з любов’ю, щиро, вірно, або не робити взагалі.

Мабуть, всі кому не байдуже фотомистецтво ознайомлені з роботою Долинського народного фотоклубу «Промінь». Його учасники – це люди, для яких фотографія – це не тільки знімок, на якому відбито мить, це мистецтво, яке є улюбленим захопленням. Фотографія – це саме життя. З купи нічого не значущих дрібниць, плям, мазків реальності складається дивовижна картина життя, ні з чим незрівнянна у своїй достовірності. Саме такі картини життя ми мали нагоду спостерігати на виставці «Світ очима долинян», підготовленій вищезгаданими учасниками “Променя”.

Отже, з 4 червня 2014 р. у приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів була розгорнута фотовиставка «Світ очима долинян», що презентувала роботи Долинського народного фотоклубу «Промінь». А 11 липня 2014 р. з нагоди презентації виставки та міжнародного Дня фотографа у музеї відбулася творча зустріч з митцями фотоклубу «Промінь». На заході були присутні голова фотоклубу Юрій Черневий, секретар Долинської міської ради Віктор Гошилик, голова організації «Просвіта» Василь Олійник, представники Долинського «Клубу краєзнавців» та багато шанувальників фотомистецтва.

Гості дійства мали змогу ще раз оцінити світлини, представлені на виставці, та обов’язково закарбувати в своїй пам’яті ті знімки, які запали в душу, а також поспілкуватись з їхніми авторами. Смію зауважити, що серед них важко вибрати щось найкраще, або просто краще за інше, адже кожна фотографія несе в собі якусь історію, якісь певні емоції й переживання. А особливо для митця, кожне його творіння має особливе значення. Бувало, вдивишся в цю дивовижу на стінах музею, й не помічаєш, як сплинув час. Отак заворожують світлини учасників фотоклубу.

Хочеться, щоб всі побажання, які пролунали для фотоклубу від гостей, обов’язково справдились: клуб розвивався, фото знімались, шедеври творились. Натхнення вам та творчих звершень.

Марина Дидяк

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).