Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Графічна витинанка у музеї «Бойківщина»

23 лютого 2016 р. у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» розпочала свою роботу виставка колекції робіт графічної витинанки члена Національної спілки художників України Надії Бабій з Івано-Франківська.

Митець Надія Бабій родом з м. Володимир-Волинського Волинської області.

Навчалась на художньому факультеті в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника, на філософському факультеті Українського вільного університету у Мюнхені (УВУ).

Працювала молодшим науковим працівником відділу сакрального мистецтва Івано-Франківського обласного художнього музею, очолювала туристичну фірму «Надія». На даний час працює на кафедрі дизайну і теорії мистецтв Інституту мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника, кандидат мистецтвознавства, доцент, член Національної спілки художників України.

У творчій роботі п. Надія використовує папір, іноді металеву позлітку, комбінуючи різні техніки, фактури матеріалу та його щільність. Водночас шукає ніжності у складних проблемах творчості, нюансів, глибинності.

Слід відмітити, що світло і тінь відіграють окремі, іноді ключові ролі, додаючи роботам додаткових ефектів. Кольори виходять за межі чорного і білого, але іноді – це лише півтони, іноді – виразні акценти. При цьому простота матеріалу поєднується з лаконічністю форм, витонченістю образів та філігранністю візерунків.

Івано-Франківська художниця кожним твором намагається змусити глядача на зайву хвилинку затриматися у спогляданні, можливо, отримати естетичну насолоду, не зупинятися в пошуку свого місця у цьому складному світі.

Зустріч з автором відбудеться 3 березня о15 год.

Виставка триватиме до 24 березня.

Ласкаво просимо на творчу зустріч з митцем графічної витинанки!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).