Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Готуємося до Дня матері

Наближається чудове свято – День матері і ми в пошуках найкращих подарунків для любих матусь. Знаємо, що для нашої неньки найкращим подарунком є ми самі: наше сердечне ставлення, слухняне поводження і повсякденне вираження любові. І так хочеться віддячити їм саме за їх щиру любов та терпіння до нас чимось надзвичайним. Хтось з нас шукає найдорожчі дарунки в магазинах, а хтось везе маму на відпочинок, а є й такі, хто нишком починають готувати подаруночок власними руками.
Саме для останніх, співробітники музею «Бойківщина», вирішили запросити майстриню, яка навчить виготовляти подарунки всіх охочих з доступного підручного матеріалу – кольорового паперу. Це мистецтво отримало назву квілінг.
Зародився квілінг в Європі в кінці 14 ст. та через те, що в цьому ремеслі використовується кольоровий та високоякісний папір, то ж не кожен міг цим видом мистецтва займатися і в основному воно було поширене серед заможних родин. Ближче до 20 століття квілінг був майже забутий, але вже з 21 починається його активне відродження. Зараз – це модний напрям в багатьох країнах і в Україні зокрема. Також і у нас, в м. Долині є кілька майстрів цього мистецтва.
Щоб кожен мав можливість навчитися цьому ремеслу, музей вирішив організувати майстер-клас по квілінгу.
Поштівка зроблена в техніці квілінгу, буде найкращим подарунком до Дня матері і прикрасить будь-яке помешкання…а для наших найдорожчих матусь залишиться приємним спогадом про нашу старанність.

Запрошуємо вас відвідати майстер-клас 8 квітня о 15:00
Вхід 7 грн.

Ксенія Данилів,
Науковий співробітник
музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).