Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу»

24 листопада 2016 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу виставка Українського інституту Національної Пам’яті «Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу». Зібрання сотень документів та світлин цього періоду засуджує організаторів геноциду, висвітлює спогади очевидців, детально інформує про цей період, як це відбувалось.

Традиційно в цей день, на спомин про геноцид українського народу по всій території України біля пам’ятних знаків міст і сіл, в тому числі у Києві біля Меморіалу жертв Голодомору 1932-1933 та біля пам’ятного знаку на Михайлівській площі – полум’яніють десятки тисяч вогників пам’яті. У сумні листопадові дні в кожній українській церкві країни відправляються урочисті панахиди за загиблими від голоду українців.

Згадуючи жертв геноциду, ми повинні надати їм належну шану, повинні піднести свою молитву, засвітити власну Свічу Пам’яті на спомин Голодомору біля пам’ятного знаку або ж у власній домівці.

Отож, щиро запрошуємо істориків та краєзнавців загальноосвітніх шкіл Долинщини разом з дорогою молоддю та всіх небайдужих дізнатися про замовчувану, правдиву історію України і провести урок Пам’яті про загиблих в рамках експонування виставки, яка триватиме до 15 грудня ц. р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).