Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

«Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу»

«Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу»24 листопада 2016 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу виставка Українського інституту Національної Пам’яті «Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу». Зібрання сотень документів та світлин цього періоду засуджує організаторів геноциду, висвітлює спогади очевидців, детально інформує про цей період, як це відбувалось.«Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу»

Традиційно в цей день, на спомин про геноцид українського народу по всій території України біля пам’ятних знаків міст і сіл, в тому числі у Києві біля Меморіалу жертв Голодомору 1932-1933 та біля пам’ятного знаку на Михайлівській площі – полум’яніють десятки тисяч вогників пам’яті. У сумні листопадові дні в кожній українській церкві країни відправляються урочисті панахиди за загиблими від голоду українців.

«Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу»Згадуючи жертв геноциду, ми повинні надати їм належну шану, повинні піднести свою молитву, засвітити власну Свічу Пам’яті на спомин Голодомору біля пам’ятного знаку або ж у власній домівці.«Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу»

Отож, щиро запрошуємо істориків та краєзнавців загальноосвітніх шкіл Долинщини разом з дорогою молоддю та всіх небайдужих дізнатися про замовчувану, правдиву історію України і провести урок Пам’яті про загиблих в рамках експонування виставки, яка триватиме до 15 грудня ц. р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).