Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотовиставка присвячена 25 річниці повернення Патріарха Мирослава-Івана Любачівського на Україну

З метою духовно-національного виховання дітей, молоді, сприяння та розвитку духовного авторитету церкви, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів презентує фотовиставку, яка присвячена 25 річниці повернення Мирослава-Івана Любачівського на Україну (світлини з музею Українського Католицького Університету м. Львова) та банерну експозицію (з фондів музею «Бойківщина»), які знайомлять з біографією Кардинала М. І. Любачівського: «Мирослав Іван Любачівський (1914-2000) Предстоятель Української Греко-католицької Церкви, Верховний Архиєпископ і Кардинал Богослов, проповідник і душпастир»; «Предстоятель «в розсіянні сущих» (1984-1991)»; «Глава відродженої Церкви (1991-2000)»; «Візит Кардинала Мирослава Івана Любачівського в Долину, 1991 р. ».

На фотовиставці представлені роботи Любомира Криси, Андрія Цибка, Любомира Хомина, Романа Гнатишина.

Урочисте відкриття фотовиставки відбудеться 14 липня о 15:00 год.
За участю політично-громадських діячів, які організували повернення Блаженнішого на Україну, та за підтримки історика, мистецтвознавця, директора музею УКУ – пана Андрія Цибка.

Фотовиставка триватиме до 31 липня.

Деталі за телефоном 2-79-00 або +380951191481 (контактна особа – Мар’яна Кальмук-Дудар)

Ласкаво просимо до перегляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).