Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотовиставка «Бойківська святиня» у фортечній галереї «Бастіон»

Фотовиставка «Бойківська святиня» у фортечній галереї «Бастіон»

З 8 листопада в фортечній галереї «Бастіон» в Івано-Франківську розгорнута фотовиставка «Бойківська святиня» Олега Костецького. Автор фотовиставки у 2009 р. вступив до Долинського народного фотоклубу «Промінь», де під керівництвом члена Національної спілки фотохудожників України – Юрія Черневого вдосконалювався у фотосправі. Разом з іншими членами клубу приймає участь у міжнародних та всеукраїнських фотоконкурсах, клубних виставках, фотопленерах, творчих зустрічах та інших заходах.

У своїх світлинах фотограф намагається передати неповторність та красу сакральної архітектури Бойківського краю, велич святинь та їх неймовірний вплив на людей.

Метою фотовиставки  є активізація та привернення уваги суспільства до проблеми збереження сакральних пам’яток Прикарпаття. Всі відвідувачі фотовиставки отримають  чудову нагоду зануритись у сакральний світ славетної бойківської землі, помилуватися високою майстерністю зодчих – архітектурні шедеври яких, майстерно та професійно висвітлені на фотографіях Олега Костецького.

Виставка триватиме з 08 до 21 листопада 2013 р.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).