Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотосвіт Довбушевих скель Юрія Черневого

Мистецтво, що проникає в серце – все довкола сповнює новим змістом, творить нові сюжети, та  надає ціннісного значення кожної миті життя.

Поринути у загадковий  світ кам’яного царства скель, унікальної пам’ятки історії та природи мали нагоду гості урочистого відкриття фотовиставки та презентації фотокаталогу «Магія Довбушевих скель» фотомитця,  члена Національної спілки фотохудожників України, очільника Долинського народного фотоклубу «Промінь»,  депутата Івано-Франківськоїї обласної ради Юрія Черневого.

Юрій Черневий ‒ мистець, для якого фотографія є найбільшим захопленням, а тема життя людей та природи українських Карпат ‒ домінуючою, представив в експозиції 47 світлин. На них відображені химерні камені, темні ущелини, колодязі, таємничі ходи скельно-печерного комплексу, названого на честь легендарного українського героя Олекси Довбуша.

Мистецька подія, що об’єднала шанувальників творчості видатного фотографа  відбулася 5 вересня 2016 р. в  Долинському краєзнавчому музеї Бойківщина Тетяни  і Омеляна Антоновичів.

Слова привітання, вдячності та захоплення майстерністю та талантом Юрія Черневого були сказані директором музею Тетяною Сенів, секретарем  Долинської міської ради Віктором  Гошиликом, першим заступником голови Долинської районної державної адміністрації Віктором  Громишем, директором дитячої художньої школи Олегом Лаврівим, фотографом  долинського фотоклубу «Промінь» Ярославом  Савчином, вчителем художньої культури долинського природничо-математичного ліцею Оксаною Сподар, а також колегами по роботі, друзями, шанувальниками фототворчості.

У своїх привітаннях учасники  заходу дякували фотомистцеві за можливість побачити унікальність і незвичайність Довбушевих скель на світлинах, за  небайдужість до фотосправи, за добрий приклад та вміле керівництво долинським фото об’єднанням.

Натомість автор фотовиставки розповів присутнім про ідею створення серії фоторобіт, потребу прагнення до вдосконалення, зазначив, що скелі володіють особливою магією, захованою в багатовіковій історії на перетині минулого та сьогодення, відчутною лише в цьому дивовижному місці.

Щире захоплення глядачів  від побачених фотографій стало цього дня найкращою нагородою для автора фотовиставки, а подарований Юрієм Черневим фотокаталог «Магія скель» всім гостям виставки – особливою згадкою про світ, де  краса багатовікових панорам поєднані з мистецьким досвідом фотомистця безперервно чаруватимуть  своєю справжністю та неповторністю.

Марія ЮСИП

фотоклуб «Промінь»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).