Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотопроект “Допоможи силам АТО”

У вересні цього року командою Львівських та Долинських активістів був організований та проведений фотопроект «Допоможи силам АТО».Його метою було зібрати необхідні речі для наших бійців на Сході України.

Організатори акції пропонували всім бажаючим годинну студійну зйомку із супроводом спеціалістів (візаж, зачіска, стиль). В оплату брали все, що необхідне зараз  нашим захисникам.

Результат перевищив всі сподівання. Було зібрано багато потрібних речей, таких як: термобілизна, шкарпетки, медикаменти, засоби особистої гігієни, теплі речі, покривала, цигарки, продукти тривалого зберігання, тощо. А також 900 гривень, які пішли на потреби армії.

Організатори висловлюють подяку всім, хто був причетний до втілення в життя фотопроекту в м. Долина. А саме: фотостудії  «Престиж»  і Святославу Паталаю, Оксані Сливчук, Софії з «Подаруй свято», Мар’яні Бігун, газеті «Добра справа», радіостанції «Хвиля  Гір». Окреме спасибі Михайлу Федаю, який забезпечив доставку речей на передову та мережі магазинів «Сако» за допомогу в організації фотовиставки

·        ініціатор-фотограф проекту – Ігор Дерпак (м. Львів);

·        організатор проекту – Мар’яна Дорош-Ставнича (м. Львів);

·        ініціатор проведення проекту в Долині – Любов Єфремова (м. Долина);

·        візажисти – Мар’яна Дорош-Ставнича та Марія Попович (м. Львів);

·        стилісти, перукарі та золоті ручки проекту – Ярина Малицька та Світлана Нечепурна (м. Львів), Любов Єфремова (м. Долина);

·        ретуш та корекція фото – Оксана Сливчук (м. Долина) та Ігор Дерпак (м. Львів);

·        ініціатор та організатор фотовиставки – Оксана Сливчук.

Наша нація нездоланна і разом ми сила!!!
Слава Україні!!! Героям Слава!!!

Про фотовиставку

Серед українців все більшої популярності набуває тенденція використання національної символіки (стрій, прапор, герб, вишивка, калина) в повсякденному і не тільки житті, з метою пошуку та створення нового неповторного образу, який підтверджуватиме приналежність до рідної землі, народу, мови. Все частіше, одягаючи вишиванку, декоруючи свій одяг патріотичними написами і кольорами, прикрашаючи в національному стилі домівки, автомобілі, віддаючи перевагу синьо-жовтим прикрасам, стрічкам, емблемам значкам, наклейкам – українці в такий спосіб намагаються продемонструвати свою приналежність до вільного і славного народу І це ймовірно не просто тимчасовий запал на тлі патріотичного піднесення, а власне стан української душі – пошук, боротьба, самоідентифікація.

Результати творчих пошуків – на 43 світлинах щойно розгорнутої експозиції «Я-Україна», що триватиме з 11 до 30 листопада в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).