Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотопленер «Портрет»

Нещодавно, а саме в неділю 19 травня долинський народний фотоклуб «Промінь» провів черговий фотопленер на тематику «Портрет». В цей день члени клубу навчали і вчилися використовувати природне і штучне світло для створення гри світла і тіні. Крім того чудовою нагодою у додатковому досвіді використання світла і тіней стала можливість пофотографувати виступ австрійсько-українського симфонічного оркестру K&K Philharmoniker та K&K Хор.

Ще однією важливою подією цього тижня для фотоклубу «Промінь» стала участь у всеукраїнському фотоконкурсі «Фестиваль фотоклубів», в якому наш клуб бере участь вже втретє за своє 4-річне існування.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).