Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фотоконкурс «Місто з плином часу»

Напевно немає ріднішого місця на землі ніж те де ви народилися, де пройшло ваше дитинство, з яким пов’язані ваші найцінніші спогади, які зберігаєте у фото світлинах. Пропонуємо вам відтворити ті моменти знову і взяти участь у конкурсі приуроченому до Дня міста Долини. Візьміть своє старе фото відзняте на вулицях Долини, відтворіть його у сучасності, надішліть або особисто принесіть нам, збирайте «вподобання» та виграйте цінний подарунок від музею – історико-краєзнавчу монографію «Історія Долини». В якій поміщено матеріали життєпису міста від найдавніших часів і до сьогодення.

Фото приносьте в музей або надсилайте листом на електронну пошту muzey_dolyna@ukr.net чи сторінку музею у Facebook до 20 серпня.

Нагородження переможця конкурсу відбудеться в музеї в день святкування Дня міста Долини.

Усі конкурсні роботи будуть опубліковані на сайті музею http://museum.dolyna.info та сторінці у Facebook.

Оперативність дає більше шансів на перемогу, оскільки ви зможете набрати максимальну кількість  вподобань від глядачів.

Надсилайте два фото (старе та нове), обов’язково додайте своє ім’я, прізвище та контактний номер телефону. Від одного учасника приймається одна робота.

Деталі за телефоном 2-79-00 або +380951191481 (контактна особа – Мар’яна Кальмук-Дудар)

Надсилайте, коментуйте, вигравайте – любіть Долину з «Бойківщиною»!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).