Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Фотоклуб «Промінь» серед переможців Всеукраїнського фотоконкурсу!

Фотоклуб «Промінь» серед переможців Всеукраїнського фотоконкурсу!Нещодавно фотоклуб “Промінь” взяв участь в щорічному Всеукраїнському фотоконкурсі Фестиваль Фотоклубів України 2016.

За результатами проведення конкурсу цього року, як і двох попередніх, долинський фотоклуб ввійшов в число 12 КРАЩИХ фотоклубів України!!!

За мистецький підхід та професіоналізм фотографів, фотоклуб “Промінь” отримає дипломом Лауреата фестивалю та друкований каталог, де вміщені фотоколекції 12 рейтингових клубів

Також, фотоколекція “Променя” разом з фотографіями інших клубів буде представлена на виставці 21-31жовтня 2016 р. в Києві в «Центрі української культури та мистецтва», опісля, мандруватиме клубним кільцем містами України

Жителі Долинщини матимуть змогу побачити фотографії з «Фестивалю фотоклубів України» на початку липня  2017 р., саме в цей час, виставка буде розгорнута в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина».

Отож, заздалегідь всіх запрошуємо прийти і побачити те, що зафіксував об’єктив провідних фотографів України!

Долинський народний фотоклуб “Промінь”

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).