Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Фестиваль фотоклубів України

Нещодавно фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина» взяв участь в конкурсі «Фестиваль фотоклубів України», котрий проводиться щорічно і має на меті активувати творчу і організаційну діяльність фотоклубів України, сприяти розвитку творчих зв’язків та обміну досвідом між фотоклубами, привернути увагу суспільства і місцевих органів самоврядування до діяльності фотоклубів, як частини культурного життя країни.
Для участі у фестивалі потрібно було залити 24 роботи не менше аніж 8 членів від кожного фотоклубу. Від фотоклубу «Промінь» свої роботи надали такі члени: Юрій Черневий, Євген Белоус, Роман Шимкович, Олег Костецький, Софія Федоришин, Леся Белоус, Тетяна Гнатковська, Іван Черневий, Робін Ілейжер та Ігор Ящур.
Всього на фестивалі було представлено 26 клубів. За результатами голосування (кожен клуб повинен був оцінити інші фотоклуби за 10-ти бальною шкалою) були обрані лідери – Клуб фотохудожників України (Київ) Фотон-2 (Одеса), Луганський фотоклуб (Луганськ) колекції яких виставлятимуться в галереї «Мистецький коридор» в Києві, а також вони будуть представляти Україну на «Параді фотоклубів СНГ», котрий пройде в Санкт-Петербурзі.
На жаль, фотоклуб «Промінь», за результатами голосування, не набрав належної кількості голосів, та сподіваємось, що творчий доробок членів клубу стане більш професійний і вже в наступному році долинський клуб займе почесне місце між іншими українськими фотоклубами.

Ксенія Данилів

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).