Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Європейський тенор із Велдіжа»

27 жовтня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів почала працювати виставка присвячена          115-річчю народження оперного співака Василя Тисяка.

До уваги долинян та гостей міста інформаційний матеріал про рідне село, копії фотодокументів про життя і творчість видатного земляка – уродженця с. Шевченково Долинського р-ну, аудіозаписи  талановитого соліста оперної сцени столиць Європи.

Виставка триватиме до 31 листопада.

Ласкаво запрошуємо до перегляду школярів, молодь, та всіх кого цікавить доля талановитих постатей Долинщини.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).