Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Ексклюзивні прикраси створені власноруч

Впродовж травня-червня 2016 року в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» експонувалася виставка «Розквіта Великдень яблуневим цвітом» на якій були представлені авторські роботи Наталії Богданівни Андибур та її вихованців, гуртків «Фантазія» і «Народна Творчість»  Нижньострутинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Роботи майстрині вражають поєднанням яскравих кольорів та багатством барв.

Всі відвідувачі музею з великим захопленням оглядали виставку і висловили бажання навчитися робити такі прикраси взявши участь у  майстер-класі.

15 червня в приміщенні конференц-залу музею «Бойківщина» відбувся майстер-клас «Виготовлення прикрас з холодного фарфору та полімерної глини», який провела майстриня, їмость, пані Наталія.

На початку заходу учасники переглянули презентацію та довідалися про історію виникнення холодного фарфору, усі секрети його виготовлення та отримали рекомендації по роботі з ним.

Дізналися, що  холодний фарфор почали активно використовувати в спекотній латиноамериканській країні Аргентині на початку минулого століття. Він володіє відмінною гнучкістю, є абсолютно нетоксичним і м’яким на дотик. Ідеальна текстура матеріалу дуже полюбилася рукодільницями і на сьогоднішній день має величезний попит у галузі декоративного мистецтва.

Цей прекрасний естетичний і гнучкий матеріал надає безліч можливостей створювати різноманітні види виробів. Достатньо повністю зануриться в процес, додавши свою  фантазію і можна зліпити що завгодно. Однією з особливих переваг холодного фарфору вважається можливість виготовити не тільки різні домашні прикраси, але і оригінальні подарунки для коханих і близьких.

Двохгодинний майстер-клас у музеї проходив цікаво та емоційно. Під час практичного заняття учасники ліпили квіти, пелюстки і листочки, прикрашали їх перлинками та формували чудові композиції з них. Учасники залишилися дуже задоволеними, адже навчилися власноруч створювати оздоби, які є чудовою альтернативою дороговартісних прикрас з магазину.

Також під час заходу методом жеребкування був визначений щасливчик,  який отримав подарунок від майстрині. Наймолодша учасниця Еля стала власницею красивого обруча з прикрасами зробленими в техніці «холодного фарфору».

Щиро вдячні Наталі Богданівні за проведений майстер-клас, а також всім учасникам за чудову атмосферу та гарний настрій.

Бажаємо майстрині нових творчих звершень, талановитих і слухняних учнів та довгих подорожей її виставкам!

Мар’яна Кальмук-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).