Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Дзвони Чорнобиля

26 квітня 2016 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилася виставка «Дзвони Чорнобиля», присвячена 30-річчю трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

Протягом травня-червня 1986 року ВАТ «Укрнафта» було безпосереднім учасником зведення захисного бар’єру між реактором – вбивцею і оточуючим світом.

Із всіх працівників ВАТ «Укрнафта», учасників ліквіда­ції наслідків аварії на ЧАЕС, нині 93 нафтовики – інваліди захворювань, спричинених перебуванням у закритій зоні, 257 – пенсіонери, з них 149 – уже не працюють.

В експозиції представлені матеріали про ліквідаторів Пожежної Охорони Долинського району, НГВУ «Долинанафтогаз», Долинського Тампонажного Управління, Долинського газопереробного заводу. Сумні спогади про Чорнобль–1986 оживляє серія спеціального бойового захисного одягу з Десятої  Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Івано-Франківській області (м. Долина).

Про імена мужніх долинян-рятувальників можна дізнатися відвідавши виставку «Дзвони Чорнобиля», яка триватиме до 23 травня.

Згадуючи трагічну сторінку в історії української Держави, долиняни повинні з пошаною і гордістю пам’ятати про подвиг наших краян.

Ласкаво просимо до перегляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).