Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Джим і Саллі Гогензі в гостях у «Променя»

Вже тиждень Джим і Саллі Гогензі з побратимського комітету Прерії Виллидж гостюють у нас на Україні відвідуючи наші міста, визначні пам’ятки, спілкуючись з клубами.
З великою приємністю вони взяли учать і в засіданні ДМФ «Промінь», яке відбулося 24 вересня, адже нещодавно (14 вересня) у їхньому містечку – місті-побратимі Прерія Виллидж була відкрита клубівська виставка «Долина в променях. Дубль два».
Джим розповідав про те, як проходить виставка «Променя» у Прерії Виллидж і супроводжував свою розповідь цікавими фотографіями. Зауважив, що власне йому дуже сподобалася фотографії Лесі Белоус «У добру путь» та Олега Костецького «А-ля вінтаж», котрі розкривають наші традицій і працю. За його спостереженнями відвідувачам виставки (їх було біля 1500) подобалися різні фотографії. Хтось більше часу проводив біля пейзажів, які не характерні для їхньої місцевості, а хтось розглядав обличчя чи традиційний одяг українців.
Під час розмови домовилися через рік влаштувати чергову виставку «Променя» у Прерії Вилидж. В свою чергу «Промінь» прийме в Долині виставку американських фотографів і члени фотоклубу попросили якомога ширше висвітлити у фотографіях відпочинок по-американськи, святкування традиційних свят, вулиці, машини, тощо.
Наприкінці Джим і Саллі від жителів міста Прерія Виллидж подякували ДМФ «Промінь» за чудову виставку і висловили надії на подальшу співпрацю.

Член ДМФ «Промінь»,
Ксенія Циганюк

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).