Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Дорогами подорожей подружжя Антоновичів»

На початку лютого 2017 року у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу документальна виставка світлин «Дорогами подорожей подружжя Антоновичів».

Почесні громадяни м. Долини доктор права Омелян Миколович Антонович (6.02.1914-28.02.2008) та доктор медичних наук, український лікар (нефропатолог) Тетяна Михайлівна Антонович (15.04.1915-23.09.2001) у шлюбному житті багато подорожували, в тому числі і власними авто.

Подружжя здійснювало поїздки до родичів, на вихідних – до обійстя на власній фермі, на медичні симпозіуми та конференції в різних країнах світу та водночас туристичні подорожі в цих державах опісля ділових зустрічей, мандрівки країнами під час щорічних відпусток, робочі поїздки для вручення Премії фундації Антоновичів тощо.

Частина виставки також презентує світлини про поїздку в Україну: до Києва, на Бойківський фестиваль 2003 року та до нашого рідного міста.

Серія чорно-білих і кольорових світлин – 30 фотодокументів з фондів музею «Бойківщина» – являє собою лише частку архіву пам’яток про спільні подорожі подружжя Антоновичів.

Виставка триватиме до кінця квітня 2017 р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).