Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Дорога громадо міста!

У вівторок, 20  жовтня, о 15:00 годині у великому залі засідань адмінбудинку  відбудеться презентація універсального історико-краєзнавчого видання “Історія Долини”, підготовленого до видання членами Клубу краєзнавців та науковими працівниками Долинського краєзнавчого музею Тетяни і Омеляна Антоновичів. В книзі поміщено матеріали життєпису міста від найдавніших часів і до сьогодення. Структура  цього історико-культурологічного видання побудована за проблемно-хронологічним принципом і складається з передмови, п’яти тематичних розділів: «Природа», «Скрижалями історії», «Культура і духовне життя», «Етнографічна палітра», «Охорона здоров’я, спорт, туризм»; післямови.

«Ця книга буде адресована українській молоді, студентству, краєзнавцям, науковцям, вчителям, простим жителям краю, усім, для кого українська регіональна історія не є байдужою, а дає наснаги до суспільної праці у вивченні витоків першотворення малої батьківщини», – йдеться в анотації.

Видання побачило світ за ініціативи міського голови Володимира Гаразда та фінансової підтримки Долинської міської ради.

Запрошуємо громадськість, книголюбів та всіх, хто цікавиться рідною історією до участі у цьому заході. Тираж книги обмежений, після презентації видання можна буде придбати для своєї бібліотеки

Адміністрація музею “Бойківщина”

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).