Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Долинський краєзнавчий музей “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів оголошує конкурс дитячих малюнків – «Бойківський край–це священна земля»

«Пізнай свій  край… себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя…»- ці мудрі слова великого філософа Г.С. Сковороди, що пролунали понад 250 років тому, залишаються актуальними і в наш час, час створення української державності, формування української національної ідеї, виховання громадянина – патріота України. Дуже влучно у народі говорять: «Хто не знає минулого – той не вартий майбутнього».

До 12 річниці з дня заснування музею «Бойківщина» оголошується конкурс малюнків серед дітей шкільного віку – «Бойківський край-це священна земля».

Зареєструватися та подати свій малюнок можуть усі бажаючі до 10 вересня в музеї «Бойківщина».

12 вересня відбудеться визначення кращих робіт,екскурсія для усіх учасників конкурсу, нагородження переможців подарунками від спонсорів: магазину «Супутник» (власник Курець Сергій Васильович), магазину «Сако» ( в м.Долині ), магазину “Писанка” (власник Гуменюк Микола Іванович), а також перегляд документального фільму «Бойки» (Укртелефільм,1995)

Адміністрація музею “Бойківщина”

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).