Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

«Долина в променях- 2016»

«Долина в променях- 2016»2 грудня 2016 року, в час відзначення 7-ої річниці своєї діяльності, Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина» запросив долинян та гостей міста у світ фототворчості.  Відображений він на 53-ох світлинах, вміщених в презентованому фотокаталозі та на виставці «Долина у променях– 2016».

«Долина в променях- 2016»Представлена фотоколекція, котра передає чарівність та самобутність міста Долини та околиць, подарувала глядачам радість від побаченого. Вражає оригінальність й різноманітна тематика робіт: пейзаж, стріт-фото, портрет і архітектура …

Насамперед фотоклуб з новими досягненнями вітав міський голова Долини Володимир Гаразд. Будучи одним з ініціаторів створення фотоклубу 7 років тому, та залишаючись прихильником творчості долинських фотографів і до сьогодні, він подякував авторам світлин за цікаве творче бачення буденних речей та поділився з присутніми задумом – в майбутньому спільно з фотоклубом «Промінь» провести в Долині гумористичний фотоконкурс.

«Долина в променях- 2016»Також фотоклуб з річницею привітав начальник районного відділу культури Володимир Гібчинський, бажаючи фотографам досягати нових вершин.

«Долина в променях- 2016»З побажаннями добра й високою оцінкою творчих напрацювань до фотомистців звернувся директор Долинської дитячої художньої школи Олег Лаврів. В своєму виступі він зазначив, що завжди з радістю приходить на виставки фотоклубу, адже саме тут панує особлива атмосфера піднесеності та можливість через фотографію по-іншому поглянути на повсякденні речі.

«Долина в променях- 2016»Зворушливим і для фотографів, і для всіх присутніх на заході стали слова вчителя художньої культури Долинського природничо-математичного ліцею Оксани Сподар, про те, що фотографія в змозі зберегти тих, кого вже немає з нами. Стосувалися ці слова постаті світлої пам’яті Василя Олійника, фотопортрет якого презентований в фотокаталозі й належить авторству одного з «променівських» фотографів.

Член Національної спілки фотохудожників України, депутат Івано-Франківської обласної ради, очільник Долинського народного фотоклубу «Промінь» Юрій Черневий, під вмілим керівництвом якого вдосконалюються долинські фотографи, звернувшись до гостей заходу, розповів про співпрацю фотографів у фотоклубі, про творчі пошуки та напрацювання, про передумови та безпосередньо створення каталогу.

«Долина в променях- 2016»Під час заходу для авторів та гостей фотовиставки прозвучали музичні вітання у виконанні учасниці ансамблю «Перла» римо-католицької парафії Анастасії Гураль.

«Долина в променях- 2016»Від музею «Бойківщина» на знак вдячності, за популяризацію фотомистецтва та співпрацю, всім учасникам долинського фотооб’єднання були вручені збірники «З історії Долини».

Завершилася презентація фотокаталогу та виставки «Долина у променях 2016» спільною світлиною всіх учасників заходу та обговоренням презентованих світлин з їх авторами.

«Долина в променях- 2016»Ми щиро вдячні всім хто оцінив талант ловців вічності й став учасником презентації фотокаталогу та виставки «Долина у променях – 2016». А членам Долинського народного фотоклубу «Промінь» бажаємо, щоб нові досягнення, геніальні відкриття та досконале відчуття прекрасного стали невід’ємною частиною їхній мрій і їхнього досвіду.

Марія Юсип, керівник фотоклубу «Промінь»

Автор світлин з презентації фотокаталогу – Роман Шимкович

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).