Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Долина в променях- 2016»

2 грудня 2016 року, в час відзначення 7-ої річниці своєї діяльності, Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина» запросив долинян та гостей міста у світ фототворчості.  Відображений він на 53-ох світлинах, вміщених в презентованому фотокаталозі та на виставці «Долина у променях– 2016».

Представлена фотоколекція, котра передає чарівність та самобутність міста Долини та околиць, подарувала глядачам радість від побаченого. Вражає оригінальність й різноманітна тематика робіт: пейзаж, стріт-фото, портрет і архітектура …

Насамперед фотоклуб з новими досягненнями вітав міський голова Долини Володимир Гаразд. Будучи одним з ініціаторів створення фотоклубу 7 років тому, та залишаючись прихильником творчості долинських фотографів і до сьогодні, він подякував авторам світлин за цікаве творче бачення буденних речей та поділився з присутніми задумом – в майбутньому спільно з фотоклубом «Промінь» провести в Долині гумористичний фотоконкурс.

Також фотоклуб з річницею привітав начальник районного відділу культури Володимир Гібчинський, бажаючи фотографам досягати нових вершин.

З побажаннями добра й високою оцінкою творчих напрацювань до фотомистців звернувся директор Долинської дитячої художньої школи Олег Лаврів. В своєму виступі він зазначив, що завжди з радістю приходить на виставки фотоклубу, адже саме тут панує особлива атмосфера піднесеності та можливість через фотографію по-іншому поглянути на повсякденні речі.

Зворушливим і для фотографів, і для всіх присутніх на заході стали слова вчителя художньої культури Долинського природничо-математичного ліцею Оксани Сподар, про те, що фотографія в змозі зберегти тих, кого вже немає з нами. Стосувалися ці слова постаті світлої пам’яті Василя Олійника, фотопортрет якого презентований в фотокаталозі й належить авторству одного з «променівських» фотографів.

Член Національної спілки фотохудожників України, депутат Івано-Франківської обласної ради, очільник Долинського народного фотоклубу «Промінь» Юрій Черневий, під вмілим керівництвом якого вдосконалюються долинські фотографи, звернувшись до гостей заходу, розповів про співпрацю фотографів у фотоклубі, про творчі пошуки та напрацювання, про передумови та безпосередньо створення каталогу.

Під час заходу для авторів та гостей фотовиставки прозвучали музичні вітання у виконанні учасниці ансамблю «Перла» римо-католицької парафії Анастасії Гураль.

Від музею «Бойківщина» на знак вдячності, за популяризацію фотомистецтва та співпрацю, всім учасникам долинського фотооб’єднання були вручені збірники «З історії Долини».

Завершилася презентація фотокаталогу та виставки «Долина у променях 2016» спільною світлиною всіх учасників заходу та обговоренням презентованих світлин з їх авторами.

Ми щиро вдячні всім хто оцінив талант ловців вічності й став учасником презентації фотокаталогу та виставки «Долина у променях – 2016». А членам Долинського народного фотоклубу «Промінь» бажаємо, щоб нові досягнення, геніальні відкриття та досконале відчуття прекрасного стали невід’ємною частиною їхній мрій і їхнього досвіду.

Марія Юсип, керівник фотоклубу «Промінь»

Автор світлин з презентації фотокаталогу – Роман Шимкович

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).