Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Долина – місто моє»

Шановні долиняни та гості міста!

20 жовтня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяниі і Омеляна Антоновичів відкриється виставка художніх робіт долинських митців «Долина – місто моє» з нагоди презентації книги «Історія Долини».

Забуті полотна Івана Гуралевича про розбудову міста, картина Надії Дички «Вид на музей», об’ємна сюжетна картина Йосипа Ужели «Весілля» з фондів музею та багато інших художніх робіт приємно здивують Вас.

Виставка триватиме до 20 листопада ц.р.

Ласкаво просимо до перегляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).