Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Документальна стрічка у музеї «Бойківщина»

Документальна стрічка у музеї «Бойківщина»24 жовтня 2012 р. у конференц-залі краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбувся урок історії, присвячений 70-ій річниці утворення Української Повстанської Армії. Опісля попереднього запрошення молоді шкіл м. Долини, виявили бажання прийняти участь у цьому заході учні природничо-історичного ліцею, та ЗОШ №№ 6 і 7.

Розпочався урок з короткого вступного слова наукового співробітника

Т. Гнатковської про міжнародне значення УПА, відтак школярі мали змогу переглянути документальну стрічку «Історія Першої Української дивізії УПА», дізнатись про військове угрупування «СС Галичина» мовою російських, німецьких, українських архівних документів, спогадів вояків-очевидців галичан та історичних фото. Після перегляду фільму школярі для підказки на майбутнє до тестів по історії України мали змогу взяти копії листівок «Що обстоювала і за боролась УПА», «Відзнаки УПА», «гроші УПА» а також оглянути тематичну виставку «До 70-річчя УПА».

Щиро сподіваємось, що година часу, проведена у музеї «Бойківщина» сприятиме народженню пластунів – дослідників краю, поглибить знання про історію створення та героїчні сторінки народної армії, додасть юнацтву любові та сміливого патріотизму до нашого рідного краю.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).