Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

До відома долинян!

4 червня о 13:0 0 2012 року в приміщенні музею «Бойківщина» відбудеться довгоочікувана подія року – презентація другого фотоальбому Долинського міського народного фотоклубу «Промінь» та урочисте відкриття звітної фотовиставки. В експозицію увійшли світлини активних членів фотоклубу з якими Ви зможете особисто познайомитися на цьому заході, перейняти їх досвід чи навіть замовити для себе їхню роботу, котра прикрасить інтер’єр вашої оселі або ж фотосесію і завжди нагадуватиме Вам про пам’ятні події в Вашому житті.
Щиро запрошуємо усіх фотографів Долинщини, любителів фотомистецтва та друзів, які мають бажання розділити з фотоклубом «Промінь» радість творчого народження їхнього другого дітища – фотоальбому «Долина у Променях»!

Прийдіть і Ви не пошкодуєте!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).