Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«До Світла Воскресіння крізь терни катакомб»

До уваги священнослужителів, християн, релігійної молоді та гостей міста!

Цьогоріч випадає ювілейна дата – 105-а річниця від дня народження о. Євгена Антоновича (1910-1973) – священнослужителя, уродженця м. Долини, рідного брата маестро Мирослава Антоновича.

З нагоди цієї події у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів                           з 26 листопада 2015 р. буде працювати виставка «До Світла Воскресіння крізь терни катакомб» про життя Українсько-Греко-католицької церкви у підпіллі, яка представлена Інститутом історії церкви Українського католицького університету у Львові.

Відвідувачі будуть мати можливість не тільки дізнатися про життєвий шлях о. Євгена Антоновича, але й побачити у сотнях світлин та документів –  історію знищення у часи радянської окупації  на теренах Західної України УГКЦ, яка була одним із найстійкіших осередків опору тоталітарному режимові.

Виставка триватиме до 14 грудня.

Знати і пам’ятати історію рідного краю – обов’язок кожного українця.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).