Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Дмитро Степанович ГРИНЕВИЧ

24HRYNEVYCH

Дмитро Степанович

ГРИНЕВИЧ

(25.10.1982-17.04.2022)

Народився 25 жовтня 1982 р. в м. Долина.
Навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу, який завершив у 2006 р.
Також там він здобув і другу вищу освіту.
10 березня, на початку повномасштабного вторгнення росії був мобілізований до Збройних Сил України. В складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади проходив навчання в «Міжнародному центрі миротворчості та безпеки» в м. Яворів, якраз в ті дні був ворожий ракетний обстріл по полігону.
Пізніше був направлений в Харківську обл., Ізюмській напрямок. З 24 березня був на нульовій позиції. Герой служив старшим навідником реактивного артилерійського взводу бригадної артилерійської групи.
16 квітня 2022 року Дмитро та п’ятеро його побратимів пішли  на бойове завдання. В ближньому бою, поблизу с. Довгеньке, Харківської обл. загинули на місці 5-ро з них. Серед них і Дмитро.
З 17 квітня вважався безвісти зниклим.
21 вересня було встановлено його загибель.
29 жовтня в м. Долина відбувся чин поховання.
Похований в м. Долина.

Дмитро Степанович ГРИНЕВИЧ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).