Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Діти “Теплого Дому” у музеї “Бойківщина

14 грудня Св. Миколай запросив дітей Долинського дитячого будинку «Теплий Дім» до музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів. 27 дітей разом зі своїми наставниками прибули і за попередньою домовленістю стали учасниками різдвяної програми святкувань. Спочатку для них провела екскурсію по залах «Природа», «Бойківська хата» науковий співробітник Надія Фендик, а потім разом з нею маленькі гості оглянули прибрану різдвяною атрибутикою та новорічною ялинкою з сяючими іграшками святкову залу. Саме тут, оглядаючи виставку «Різдвяна атрибутика в мініатюрі», діти мали змогу дивуватись та захоплюватись колекціями ангеликів та мяких іграшок майстрині Тетяни Яцишин з м. Долини, настінних та ялинкових новорічних прикрас, розглядати різдвяні шопки та вертепи, різдвяну новорічну ялинку. Пізніше наших гостей чекав святковий стіл з гарячим чаєм, солодощами та мандаринками.

Опісля гості з Теплого Дому переглянули виставу «Різдвяна казка» учасників театру-студії «Талант» Долинського Будинку Дитячої та Юнацької Творчості (керівник п. Світлана Петрів, акомпаніатор Володимир Кіндра).

А ще цього дня, завдяки майстрині ліпки з солоного тіста Вікторії Зубик, наші маленькі гості власноруч виготовили сувенір «Миколайчик», який буде завжди їм нагадувати про доброго Св. Миколая.

У цей день на свято завітала п. Тетяна (с. Княжолука) щоб особисто поспілкуватись з дітьми з дитячого будинку та додати їм дитячих радощів, вручивши всім дітям кольорові надувні кульки та новорічні карнавальні маски.

У музеї «Бойківщина» діти Теплого Дому мали змогу «знимкуватися» у музейних залах, заспівати Св. Миколаю його улюблену пісню, повідгадувати загадки Снігуроньки та насамкінець отримати подарунки від Св. Миколая.

Щоб створити у дітей святковий різдвяний настрій, сяюча новорічна ялинка у холі музею і зустрічала і проводжала наших гостей з «Теплого Дому», а весь колектив музею «Бойківщина» щиро попрацював над тим, щоб всім гостям було тепло і затишно у нас та цьогорічна зустріч з Св. Миколаєм запам’яталась надовго.

Діти Теплого Дому, як і обіцяли, передали до музейної колекції паперових ангеликів і свого, власноруч виготовленого, білого ангелика, якому тепер затишно на нашій ялинці.

P. S. Варто зауважити, що всі заходи і дійства не були б можливими без участі кожного з Вас, щирих долинян, які долучилися своїми пожертвами і тим самим додали колориту святкуванню. Вважаємо за необхідність повідомити, що тільки нові речі (канцелярське приладдя, іграшки) були роздані Св. Миколаєм дітям з Теплого Дому, оскільки керівник дитячого будинку п. Оксана Круліковська відмовилася від вживаних або ж користованих речей на користь інших малозабеспечених сімей, мотивуючи це повною забеспеченністю закладу.

Тетяна Гнатковська

науковий співробітник музею “Бойківщина”

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).