Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!!

В рамках заходів, що будуть відбуватися до дня Св. Миколая у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, а саме:

  1. Відкриття спільної виставки картин-мініатюр «Мелодія двох палітр» стрийського художника Ігора Завозіна та художника-долинянина Степана Теліжина;
  2. Святий Миколай на пластунській ялинці,

музей оголошує 19 грудня – Днем Відкритих дверей.

Маємо сподівання, що серія оновлених експозицій не залишить вас байдужими і надасть змогу помилуватися широким спектром різнобарвного мистецтва  рідного бойківського краю.

Завітайте!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).