Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

День пам’яті Володимира Івасюка в Долині

До уваги долинян та гостей міста!

9 квітня 2017 року (у Вербну неділю) о 13.00 год. у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться відкриття виставки із фондів Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка «Шкільні та студентські роки батька і сина Івасюків».

Презентація виставки відбудеться за участі директора музею – Мирослава Лазарука, який з гостями із Буковини представлятиме цьогорічний всеукраїнський проект «Весна Володимира Івасюка», приурочений 100-річчю від дня народження Михайла Івасюка, батька українського композитора-виконавця та поета. Складовими зустрічі буде також знайомство із друкованою продукцією про Володимира Івасюка, яку можуть придбати цінителі одного із основоположників української естрадної музики (поп-музики) і не тільки.

Під час зустрічі п. Мирослав Лазарук, ознайомить долинян з ювілейним випуском «Буковинського журналу», як головний редактор  цього видання.

Щиро запрошуємо на зустріч

вшанування пам’яті Героя України Володимира Івасюка!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).