Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

День матері у музеї “Бойківщина”

Найголовніша людина для кожного з нас – це мама. З незапам’ятних часів в Україні існувала традиція шанувати матір як хранительку родини, домівки, і, відповідно, миру на усій Землі. День матері святкується у другу неділю травня. Саме цього дня можна сказати найважливіші слова своїм матерям, чия любов безмежно супроводжує нас протягом усього життя. І звісно ж можна зробити для матусі подарунок у це свято.

Краєзнавчий музей «Бойківщина» запрошує усіх бажаючих  завітати на майстер-клас «Квіти для мами». На занятті ми створимо красивий букет із цукерок для своєї матусі.

З собою потрібно мати 12 цукерок «Трюфель» або інші круглі цукерочки та 7 маленьких цукерок  «Фундук» або «Еклер». Інший матеріал входить у вартість білету.

Майстер-клас відбудеться 7 травня о 13:30 у конференц-залі музею «Бойківщина»

Вхід 5 грн.

Кількість відвідувачів обмежена. Записи проводяться за тел. 2-79-00

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).