Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

“Даруємо свято разом”

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів за підтримки БФ громади міста Долина, у рамках проведення Благодійної акції “Даруємо свято разом” організував для дітей проведення майстер-класів з пошиття іграшок та конкурс на кращу новорічну іграшку виготовлену власноруч.

15 листопада науковий співробітник музею «Бойківщина» – Мар’яна Кальмук-Дудар розповіла учасникам заходу про благодійну акцію, яка має на меті збір коштів для дітей із соціально незахищених сімей, важкохворих, інвалідів, дітей із сімей воїнів АТО та ВПО. Продемонструвала відео-сюжет зі зверненням громадських організацій та благодійних фондів, що об’єднують свої зусилля задля доброї ініціативи та навчала діток виготовляти іграшки з фоамірану.

В заході взяли участь вихованці Тяпчансього НВК з учителем – Яблонь Іриною Михайлівною та Долинської спеціалізованої школи № 6 з учителем, майстринею – Круліковською Галиною Василівною.

Чудові кольорові вироби з багатофункціональним призначенням можуть використовуватись як чохли для телефонів чи торбинки для подарунків, або ж як ялинкові іграшки. Вони виготовлені руками дітей із любов’ю та побажаннями і будуть вкладені у пакети з солодощами, від продажу кожного набору з яких 10 гривень буде перераховано на допомогу дітям відповідних категорій.

А самі учасники заходу стали учасниками конкурсу, що був оголошений в рамках проведення акції – на кращу новорічну іграшку виготовлену власноруч.

Ми щиро вдячні Яблонь Ірині Михайлівні та Круліковській Галині Василівні за співпрацю та популяризацію заходів музею серед своїх вихованців.

Принагідно нагадуємо, що долучитися до акції «Даруємо свято разом» та взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі. Тож, просимо активно долучається до заходів музею педагогів інших шкіл міста Долини та району.

Конкурс триває з 1 по 29 листопада 2016 р.

Кількість робіт, що приймається від одного учасника – необмежена. Кожна робота реєструватиметься та оцінюватиметься окремо.

Визначення найоригінальніших робіт, автори яких отримають подарунки від організаторів конкурсу відбудеться 30 листопада 2016 р.

Роби добро! Добром тобі воздасться!
Допоможи святому Миколаю
Посіяти в серденька діток щастя,
Які на нього так чекають.
Стань янголом, здійсни маленькі мрії.
Це ж так прекрасно щастя дарувати.
Адже для когось в будні сірі
Ти можеш сонечком ласкавим засіяти.


Мар’яна Кальмук-Дудар
Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).