Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Д-ру Мирославу Антоновичу – 100»

Такими написом минулого тижня зустрічав Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів гостей із далекої Голландії – друзів, колег та шанувальників маестро д-ра Мирослава Антоновича з колективів Візантійського хору з м. Утрехта та Хору ім. Миколи Лисенка. Таку назву носить і виставка, що розмістилась у холі музею.

Збірка документів та світлин з фондів музею запрошує поринути в світ, в якому проживав всесвітньовідомий маестро – Почесний громадянин міста Долина. Світлини батьків, родини, в якій зростав, портрети друзів, з якими ділив життєві дороги, колективи та окремі постаті, з якими поєднувала тривога за долю України, або ж праця задля звеличення та прослави рідної Батьківщини, поведуть  кожного відвідувача у той далекий світ життя за кордоном.

Саме у цій експозиції можна оглянути водночас повну колекцію родинних світлин д-ра Мирослава Антоновича та познайомитись із серією віршів, які майбутній маестро присвятив рідній Долині, своїй коханій, рідній стороні, де проходило його дитинство та юність, побачити світлини останнього спочинку славного краянина.

Експозиція налічує близько 90 експонатів. Презентує не тільки прижиттєву титанічну працю д-ра Мирослава Антоновича, але її продовження у діяльності голландських хорів, пропагуванні української церковної музики,  народної пісні, дружніх партнерських зв’язків між країнами довгорічним імпресаріо п. Володимиром Луцівим (солістом одного з хорів) та Джоном Вернером з м. Утрехта – близьких друзів та колег д-ра Мирослава Антоновича.

Виставка триватиме до 19 червня ц. р.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

 

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).