Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Чорний біль України

26 квітня об 11 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочистий вечір пам’яті «Чорний біль України» приурочений 25-ій річниці Чорнобильської атомної катастрофи. Серед гостей – пожежники Долинської МЧС та ветерани-пожежники, а саме ліквідатори, що приймали безпосередню участь у ліквідації Чорнобильської аварії з якими присутні матимуть змогу поспілкуватися. В кінці вечора працівники Долинської пожежної частини приготували для школярів цікаву несподіванку.
Чорнобиль–проблема України вчорашнього і сьогоднішніх днів також і наступних поколінь. Чорнобиль – проблема світу. Що про неї знають наші діти та молодь в Україні і в світі? Як її переживають, відчувають?
Вечір пам’яті «Чорний біль України» проводиться не з метою роз’ятрювати болючі рани, а щоб про велику трагедію Чорнобиля знали, розуміли й не забули й ті, що прийдуть після нас.
Сьогоднішній захід – Чорнобильська трагедія – очима дітей різного віку, дітей з різних куточків України та світової української діаспори, що виражена в їх думках і почуттях, віршах та розповідях.
Заходьте, будемо раді вас бачити.

Адміністрація
Долинського краєзнавчого музею « Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).