Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Частинки моєї душі для людей» Андрія Крупи

18 вересня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкривається виставка художніх робіт «Частинки моєї душі для людей» учня 9 класу Долинської ЗОШ 1-3 ст. № 5 Андрія Крупи.

Це вже 2-а виставка Андрія у музеї «Бойківщина». На першій персональній виставці молодого митця-початківця експонувалася колекція витинанок (травень, 2013 р.).

Цьогоріч творча молодь, долиняни та гості міста зможуть оглянути 68 робіт (колекція витинанок та різьблених дерев’яних робіт; картини виготовлені за допомогою технік «аплікація соломкою», «обробка шкіри», «випалювання»; малюнки-натюрморти).

Виставка триватиме до 12 жовтня ц.р.

Запрошуємо всіх бажаючих до огляду та підтримки юного митця!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).