Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Бойки у “Світлиці” Наталії Миронюк

Про хід Всесвітніх Бойківських фестин журналістка Наталія Миронюк, господиня передачі «Світлиця» на Львівському обласному телебаченні, підготувала цикл репортажів. Усього їх аж шість. Їх цікаво буде переглянути як гостям і учасникам фестин, так і тим бойкам, котрі з різних причин не змогли відвідати в ці дні рідну землю.

Приємного перегляду!

Світлиця 12 08 2012 Бойківські фестини 1 ч

Про Бойківські Фестини – події на Турківщині.

Представлені гості з України та за кордону.

Світлиця 26 08 2012 Бойківські фестини 2 ч

Про історію Бойківського краю, про вшанування пам’яті о. Михайла Зубрицького с. Кіндратів. Від 13:28 – весільне бойківське ладкання до різання барвінку

Світлиця 26 08 2012 Бойківські фестини 3 ч

Про депортації із Західної Бойківщини за участю нащадків депортованих з різних регіонів України

Світлиця 02 09 2012 Бойківські фестини 4 ч

Про Бойківські фестини на Старосамбірщині.

Про фестиваль «Карпатія» біля Лаврівського монастиря св. Онуфрія та про похід на гору Сторожня, де буде стояти пам’ятник королю Леву. Від 6:20 хв. – про школу бойківського іконопису.

Світлиця 09 09 2012 Бойківські фестини 5 ч

Про село Лікоть і рід Лимичів. Від 24 хв. – танок сторцак у виконанні народного колективу із с. Вовче на Турківщині

Світлиця 16 09 2012 Бойківські фестини 6 ч.

Про бойківську родину із Бельгії. Від 5 хв. – зустріч із продовжувачами бойківської музичної традиції на Херсонщині – Миколою Славичем та Віктором Кисілем.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).