Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Бойківський Великдень. Програма заходів.

Традиції, а надто ті, які втілювалися в життя перед Великоднем, завжди були на Бойківщині  в особливій пошані, адже в них з покоління в покоління передавалися духовні та культурні здобутки нашого народу, вони змушували замислитись над тим, що є для нас справжніми цінностями.
Отож, щоб гідно зустріти свято Пасхи, краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів запрошує усіх бажаючих поринути в світ звичаїв та традицій: оглянути експозицію Великоньої атрибутики в музеї, взяти участь у Великодніх майстер-класах з виготовлення вербових букетів, виготовлення і декорування свічок, написання писанок, водіння гаївок, а також пізнати найдавніший вид мистецтва –  техніку малювання на воді – Ебру.

Пропонуємо Вам програму заходів, які будуть проводитися у музеї «Бойківщина».


Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).