Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Бойківське весілля

Шановні долиняни, гості міста, дорога наша молодь!

З приємністю повідомляємо Вам про те, що 12 лютого о 13 год. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться довгоочікуване дійство «Бойківське весілля».
Аматорський фольклорний колектив «Лолинянка» з с. Лолин має намір ознайомити краян з весільним бойківським обрядом свого села.
Завітайте у музей, візьміть участь у автентичному лолинському весіллі, поспівайте весільних пісень, потанцюйте, а також сфотографуйтеся на згадку у бойківських костюмах!!! Нехай цей незвичайний, феєричний вечір залишиться з Вами до наступного бойківського весілля!

«Кличем вас на весіллі гуляти,
під цимбали танцювати,
а хлопцям вчитись до дівок моргати
та й на вус мотати!»

Контактний тел. 2-79-00, 2-74-40
Вхід вільний!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).